Sale weselne

Oferta Decoflori ukierunkowana jest przede wszystkim na dekoracje sali weselnej w każdym stylu zgodnym z oczekiwaniami klienta. Powinna być również dopasowana do konkretnego wnętrza.
Aranżacje florystyczne w tym bukiety na salę to główne elementy pięknej oprawy wizualnej wesela. Jednak całościowy efekt uzyskamy przez równie ważne i spójne elementy takie jak ścianka, tło Pary Młodej, odpowiednie wyróżnienie stołu prezydialnego, dekoracja stołów weselnych, krzeseł, dekoracje światłem.
Dekorujemy sale o różnym standardzie – od eleganckich pałaców czy hoteli po remizy te mniej lub bardziej reprezentatywne. W jednym i drugim przypadku odpowiednio dobrana dekoracja i inwestycja we właściwe jej elementy oraz praca nad taką dekoracją przynosi zadziwiający efekt.

W przypadku sal typu remiza koncentrujemy się również na wystroju tkaninowym. Tak przygotowana sala stanowi doskonałą bazę pod każdy styl dekoracji. Dekoracja sali weselnej to najważniejszy punkt w całościowej oprawie dekoracyjnej wesela. To miejsce, gdzie Wasza uroczystość trwa najdłużej, dlatego warto zainwestować w jego wystrój.

Galeria

Pozostałe realizacje

Wypożyczalnia

Wypożyczalnia

dodatki
Plenery

Plenery

kwiaty wesele
Kościoły

Kościoły

kościół
Sale weselne

Sale weselne

dodatki sala weselna
Dekoracje aut

Dekoracje aut

dekoracja auta dekoracja ślubna auta kwiaty ślub
Bukiety ślubne

Bukiety ślubne

kwiaty ślub